Rubriigid
Uued üritused

Ootame lapsi võistlusele “Rõõmus hüljes” 26.05

Ka sel kevadel toimub väga populaarne võistlus “Rõõmus hüljes”. Pühapäeval 26.05 kell 17.00-20.00 Laagri spordihoone ujulas ja ainult ujumiskooli liikmetele, alates seitsmendast eluaastast. Palun andke teada kas Teie laps osaleb või mitte, täites ankeet hiljemalt 07.05. Osavõtutasu 15€ eest saab laps omanimelise ujumiskooli särgi, mida näete SIIT.

Me järgime võistluse korraldamisel Norra lastevõistluse põhimõtteid, kus lapsed ujuvad aja peale, kuid me ei pane tulemusi pingeritta ja ei jaga kohti. Selle eesmärk on anda lastele positiivne võistluskogemus, mille fookuses on lapse individuaalne areng ja pingutus. Laps saab teada oma aja, et edaspidi enda tulemusi võrrelda.

Võistluse eel selgitab lapse treener milline võistlus on ja seab lapsega personaalsed eesmärgid. Lapsed õpivad kuidas tulla toime närvipingega, kuidas toetada teisi võistlejaid, millal ja mida teha soojendusel, kuidas ja millal minna starti, mida teha peale ujumist, jne. Iga laps saab peale võistlust tagasisidet oma soorituse kohta.

Laps, kes ei soovi võistelda on oodatud võistlust vaatama ja teistele kaasa elama. Paraku täiskasvanud pealtvaatajatele ruumi ei ole. Samal päeval suures basseini ujumistunde ei toimu.

Eelmiste meeleolukate võistlustega saate tutvuda siin: piparkoogivõistlus ja võistlus “Rõõmus hüljes”.