Rubriigid
Üritused Uued üritused

03.12.2023 Piparkoogivõistlus!

Tulemas on Piparkoogivõistlus!

Ujume Koos ujumiskool korraldab 03.12.2023 Laagri ujulas kell 17.00-20.00 Piparkoogivõistluse.

Palun anna meile teada oma lapse osalemisest ja ka mitte osalemisest võistlustel siin: https://forms.gle/hh72nTszP3Nm7aoM6

Meie võistluste eesmärk on anda lastele positiivne võistluskogemus. Võistluste korraldamisel lähtume Norra kuni 12 aastaste laste võistlemise põhiprintsiipidest. Võistluste põhifookuses on positiivne kogemus, lapse individuaalne areng ning pingutus. Võistlustel saavad lapsed ujuda distantsi ajale, kuid me ei jaga kohti ega pane laste tulemused pingeritta. 

Enne võistlust selgitab treener lastele, milline on meie võistlus ning seab iga lapsega individuaalseid eesmärke. Võistlustel õpivad lapsed, kuidas tulla toime närvipingega, kuidas toetada teisi võistlejaid, millal ja mida teha soojendusel, kuidas ja millal minna starti, mida teha peale distantsi sooritamist jne. Peale võistlust saab iga laps personaalset tagasisidet oma soorituse kohta. Võistlus toimub ajavõtuga, misjärel on järgmistel kordadel võimalik oma tulemusi võrrelda. Lapsed, kes ei soovi võistelda on oodatud teistele kaasa elama ning vaatama võistlust. Samal päeval suure basseini lastele ujumistunde ei toimu.

Lapsevanemad saavad enne võistlust kirja infoga, mida lapsele võistlustele kaasa panna ning kuidas kodus last toetada. Pealtvaatajaid võistlustele ei kutsuta, kuna Laagri ujulas on ruumi ainult võistlejatele ning kohtunikele.

Võistluste ajakava

17.00 ujulasse pääs ning soojendus kuival

17.30 I soojendusujumine

17.45 II soojendusujumine

18.10 Võistluste avamine

18.20 Võistluste algus. Distantsid 25m ja 50m vabalt, 25m ja 50m selili

19.45-20.00.00 Meenete jagamine, treenerite kokkuvõtte

NB! Ootame appi vabatahtlike ajavõtu kohtunikke ning infolaua inimesi. Kui leiad võimalust panustada oma aega ja energiat, siis anna endast märku: ujumekoos@gmail.com.